O naší firmě

Od roku 2003 se zabýváme dodávkou, pokládkou, údržbou a renovacemi podlah později jsme začali dodávat a montovat dveře a stínící techniku. Po roce jsme otevřeli svou první prodejnu s půjčovnou strojů a nářadí.

V roce 2014 jsme na Evropské třídě v Praze 6 otevřeli nové INTERIÉROVÉ STUDIO na 120 m2, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou. Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí.

Máme za sebou množství kvalitně odvedených realizací s důrazem na detail. Od obhlídky místa přes navržení nejvhodnějšího řešení, vypracování položkové cenové nabídky s konečnou cenou vypracování nabídky je zdarma), dodávky potřebných materiálů, vlastní realizace, až po doporučení údržby.

Používáme MODERNÍ TECHNOLOGIE, jsme pravidelně školeni o nových materiálech a pracovních postupech, které striktně dodržujeme. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a umíme najít a dodat nejlepší a technologicky nejčistší řešení s ohledem na ekonomičnost a účelnost.

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.