O nás

Naše firma založena v roce 2003 se specializuje především na pokládku a renovace podlah.
Samozřejmostí byl další rozvoj firmy, otevřeli jsme tedy v roce 2004 naší první vzorkovou prodejnu na Kladně a v roce 2005 jsme zakoupily první vlastní stroje na renovace podlah.

Zakázek začínalo přibývat, a abychom byly blíž pro pražské zákazníky, tak jsme v roce 2011 otevřeli vzorkovou prodejnu v Praze 6 – Bubenči, kterou v roce 2012 následovalo nové zázemí a sklad v Praze 6 – Hanspaulce.

O nás

Rozšiřování naší nabídky zboží a služeb pokračovalo i v roce 2014, kdy jsme do naší nabídky zařadili dodávku a montáž dveří a stínící techniky.

Následně jsme v roce 2015 otevřeli nové Interiérové studio v Praze 6 – Evropské ulici, poblíž stanice metra „A“ Bořislavka. V této vzorkové prodejně si můžete osahat většinu sortimentu, který naleznete v naší nabídce a samozřejmě i zapůjčit podlahářské stroje.

Kladno 1
Kladno 2

V rámci rozšiřování služeb i pro kutily, kteří si sami troufnou na renovaci podlahy, jsme v roce 2013 otevřeli půjčovnu průmyslových podlahářských strojů. V rámci této služby zajistíme půjčení nejen kvalitních strojů, ale i materiálu pro renovaci.

prodejna

Comments are closed.