Podlahy

podlahY

Provozujeme velkoobchod-maloobchod s podlahami a podlahovou chemií, pokládáme, udržujeme a renovujeme dřevěné, vinylové a laminátové podlahy, parkety, PVC a koberce.

Máme za sebou množství kvalitně odvedených realizací s důrazem na detail. Od obhlídky místa přes navržení nejvhodnějšího řešení, vypracování položkové cenové nabídky s konečnou cenou (vypracování nabídky je zdarma), dodávky potřebných materiálů, vlastní realizace, až po doporučení údržby.

Používáme MODERNÍ TECHNOLOGIE, jsme pravidelně školeni o nových materiálech a pracovních postupech, které striktně dodržujeme. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a umíme najít a dodat nejlepší a technologicky nejčistší řešení s ohledem na ekonomičnost a účelnost.

Nabízíme:

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám  nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.