renovace dřevěných podlah a parket

renovace dřevěných podlah a parket

Renovujeme dřevěné jedno i vícevrstvé podlahy, parkety a schody, vracíme starým zašlým podlahám a schodům jejich původní vzhled za použití systémových materiálů a ověřených postupů.

Renovace zahrnuje demontáž starých obvodových lišt, přebroušení celého povrchu podlahy válcovou a rotační bruskou od nejhrubšího až po nejemnější brus, zatmelení spár, přelakování třemi vrstvami kvalitního laku a montáž obvodových lišt.

V našem INTERIÉROVÉM STUDIU vám rádi poradíme s výběrem, vystavené vzorky si lze i zapůjčit. Vypracujeme vám orientační cenovou nabídku. Nebo si můžete domluvit obhlídku na místě realizace a my podlahu zaměříme, doporučíme vhodný postup a na základě obhlídky vám vypracujeme konečnou cenovou nabídku.

Pokud se rozhodnete pro renovaci dřevěné podlahy svépomocí, rádi vám v naší PŮJČOVNĚ NÁŘADÍ zapůjčíme profesionální stroje a nářadí dodáme brusivo, tmely, oleje laky, lišty a poradíme jak léty zašlou podlahu zrenovovat. Prodáváme a používáme na námi realizacích renovacích především výrobky značek BONA a WOKA. 

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.