vinylové podlahy

Prodáváme velkoobchodně i maloobchodně vinylové podlahy příslušenství a čistící prostředky na vinyl. Provádíme pokládku a údržbu těchto podlah tyto podlahy jsou velmi oblíbené pro své užitné vlastnosti a autentický vzhled dřeva, korku, kamene, dlaždic nebo betonu. Vyrábí se v mnoha dekorech a provedeních a snadno se udržují.
V našem INTERIÉROVÉM STUDIU vám rádi poradíme s výběrem, vystavené vzorky si lze i zapůjčit. Vypracujeme vám orientační cenovou nabídku. Nebo si můžete domluvit obhlídku na místě realizace a my podlahu zaměříme, doporučíme vhodný postup a na základě obhlídky vám vypracujeme konečnou cenovou nabídku.

Výhodou lepených vinylových podlah proti zámkovým vinylům je nižší cena a je vhodnější pro podlahové topení. Nevýhodou je tvrdý a studený došlap u netopené podlahy.
Výhodou zámkových vinylů je jednoduší pokládka (bez lepidla) měkčí teplejší došlap.Nevýhodou zámkových vinylových podlah je vyšší cena. Pokládá se na systémovou podložku

Novinkou je vinylová podlaha RIGID, která je díky nové nosné desce odolnější, stabilnější s vyšší rozměrovou stálostí.  Tato podlaha může být díky své nízké montážní výšce položena i na stávající vrchní vrstvu podlahy a dá se tedy položit i na starou dlažbu. RIGID není z elastického materiálu, díky tomu je možné provádět pokládku i přímo u francouzských oken nebo dokonce v zimní zahradě s přímým slunečním zářením. 100 % odolnost proti vlhku Tepelný odpor 0,039 m2K/W RIGID předurčuje na podlahové topení.

V nabídce máme vinylové podlahy různých značek například GERFLOR, FLOOR VINYL, FATRA, TARKET, ECO VINYL a další.

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.