Rolový vinyl a PVC

Rolový vinyl a PVC

Prodáváme, pokládáme, udržujeme PVC a rolový vinyl a to včetně příslušenství a čistících prostředků. Dnes jsou na trhu PVC a rolové vinyly, které svým vzhledem mohou směle konkurovat laminátovým podlahám i vinylovým segmentovým podlahám.

Mají i své nezanedbatelné výhody např. odolnost proti vlhkosti, nízkou hlučnost, prakticky žádné spáry a nižší je i pořizovací cena. Vyrábí v mnoha dekorech a provedeních a snadno se udržují.

V našem INTERIÉROVÉM STUDIU vám rádi poradíme s výběrem, vystavené vzorky si lze i zapůjčit. Vypracujeme vám orientační cenovou nabídku. Nebo si můžete domluvit obhlídku na místě realizace a my podlahu zaměříme, doporučíme vhodný postup a na základě obhlídky vám vypracujeme konečnou cenovou nabídku.
Tyto rolové podlahy nabízíme od různých výrobců například GELFLOR, IVC, FATRA, TARKET

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.