schodiště

Vyrábíme, montujme, obkládáme, udržujeme a renovujeme schodiště. Prodáváme i příslušenství a vhodné čistící prostředky. Schodiště lze obložit prakticky všemi podlahovými materiály např.: masivním dřevem, vícevrstvou dřevěnou podlahou, laminátem, vinylem, PVC nebo kobercem.

Dřevěné schodiště lze renovovat (obroušením nalakováním a naolejováním) obdobným způsobem jako dřevěná podlaha.

V našem INTERIÉROVÉM STODIU vám rádi poradíme s výběrem, vystavené vzorky si lze i zapůjčit. Vypracujeme vám orientační cenovou nabídku. Nebo si můžete domluvit obhlídku na místě realizace a my podlahu zaměříme, doporučíme vhodný postup a na základě obhlídky vám vypracujeme konečnou cenovou nabídku.

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.