Dřevěné podlahy

Prodáváme, pokládáme, udržujeme a renovujeme dřevěné masívní jedno i více vrstvé podlahy a to včetně příslušenství a čistících prostředků.

Dřevo je materiál vhodný do každého interiéru. Tyto podlahy jsou velmi oblíbené, vyvolávají pocit teplejšího a útulnějšího bydlení. Dřevěné podlahy jsou praktické hospodárné a mají dlouhou životnost. Jsou dobrou tepelnou i zvukovou izolací a oproti syntetickým podlahám nedochází k elektrostatickým výbojům. Dřevěné podlahy mohou mít hladký nebo kartáčovaný povrch s v-spárou nebo bez ní. Jsou dodávány s povrchovou úpravou olej nebo lak. Většinu těchto podlah lze opakovaně renovovat.

Nabízíme dřevěné podlahy od různých výrobců například: BOEN, TARKET, FLOR FOLEVER, BEFAG, SPČVA, AVANCE FLOORS a další.

V našem INTERIÉROVÉM STUDIU vám rádi poradíme s výběrem, vystavené vzorky si lze i zapůjčit. Vypracujeme vám orientační cenovou nabídku. Nebo si můžete domluvit obhlídku na místě realizace a my podlahu zaměříme, doporučíme vhodný postup a na základě obhlídky vám vypracujeme konečnou cenovou nabídku.

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.