suché podlahové systémy

suché podlahové systémy

Dodáváme materiál pro suché podlahové systémy i podlahové rošty a provádíme jejich instalaci.

Pro plovoucí skladby bez roštu používáme skladbu s keramickým kamenivem LIAPOR a dvěma do kříže položenými s celoplošně slepenými podlahovými deskami, nebo variantu s podlahovou vatou. V současné době je asi nejvíce zakázek řešeno uceleným systémem FERMACELL.

Dodáváme i podlahový systém s jednoduchým nebo dvojitým roštem, který leží na pryžových zvukově izolačních podložkách, v předepsaném rozestupu. Rošt je tvořen latěmi nebo KVH hranoly. V jedné nebo ve dvou vrstvách a vkládá se do něj podlahová minerální vata nebo keramické kamenivo. Na rošt se opět instalují dvě vrstvy podlahové desky do kříže, nebo rovnou finální palubková podlaha. Tyto systémy jsou oblíbeny pro svou nízkou hmotnost a výrobní proces bez použití vody. Veškeré nástroje pro montáž suchých podlahových systémů lze zapůjčit v naší půjčovně.

 

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.