Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Prodáváme, pokládáme, udržujeme laminátové podlahy a to včetně příslušenství a čistících prostředků.

Tyto podlahy sou oblíbenou podlahovou krytinu vhodnou do soukromých i komerčních prostor. Svou odolností, kvalitou zpracování i bohatostí dekorů napodobujících kámen, dlažbu a dřevo, poskytují nepřeberné množství výběru. Plovoucí laminátové podlahy mohou mít kartáčovaný povrch, vzhled keramické dlažby nebo matný povrch a mohou být opatřeny protiskluznou úpravou povrchu R10 nebo technologií zvyšující odolnost proti vodě.
Laminátové plovoucí podlahy se vyrábí v mnoha dekorech a provedeních a snadno se udržují.

V našem INTERIÉROVÉM STUDIU vám rádi poradíme s výběrem, vystavené vzorky si lze i zapůjčit. Vypracujeme vám orientační cenovou nabídku. Nebo si můžete domluvit obhlídku na místě realizace a my podlahu zaměříme, doporučíme vhodný postup a na základě obhlídky vám vypracujeme konečnou cenovou nabídku.
Nabízíme laminátové podlahy od různých výrobců například EGGER, BALTERIO a ROOMS

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.