parkety

Prodáváme, pokládáme, udržujeme a renovujeme parketové podlahy v mnoha dřevinách a formátech, a to včetně příslušenství a čistících prostředků.Masivní parkety jsou tradiční a velmi populární podlahou s vlastnostmi, které předčí většinu podlahových materiálů. Jde o přírodní materiál, který má dobré tepelně izolační vlastnosti, jedinečný nenapodobitelný vzhled s dlouhou životnost a možností renovace Nejběžnějšími dřevinami pro výrobu parket je dub, buk a jasan. Vhodnou povrchovou úpravou je olej nebo lak.
V našem INTERIÉROVÉM STODIU vám rádi poradíme s výběrem, vystavené vzorky si lze i zapůjčit. Vypracujeme vám orientační cenovou nabídku. Nebo si můžete domluvit obhlídku na místě realizace a my podlahu zaměříme, doporučíme vhodný postup a na základě obhlídky vám vypracujeme konečnou cenovou nabídku.

Renovace parketových podlah zahrnuje demontáž starých obvodových lišt, přebroušení celého povrchu podlahy válcovou a rotační bruskou od nejhrubšího až po nejemnější brus, zatmelení spár, přelakování třemi vrstvami kvalitního laku a montáž obvodových lišt.
Pokud se rozhodnete pro renovaci dřevěné podlahy svépomocí, rádi vám v naší PŮJČOVNĚ NÁŘADÍ zapůjčíme profesionální stroje a nářadí dodáme brusivo, tmely, oleje laky, lišty a poradíme, jak léty zašlou podlahu zrenovovat. Prodáváme a používáme na námi realizacích renovacích především výrobky značek BONA a WOKA.

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.